Veiksmīgs sniegums starptautiskajā čempionātā Lietuvā

Cēsu karate kluba komanda piedalījās 17.starptautiskajā bērnu un jauniešu Fudokan karate čempionātā „Ziemas Kauss 2018”, kas norisinājās 3.martā Traķos, Lietuvā. Čempionātu organizēja Cēsu karate kluba sadraudzības klubs „Karate Akademija” no Viļņas (Lietuva) un tā vadītājs Rytis Bublevičius (6.Dans). Čempionātā draudzīgā atmosfērā sacentās karate klubi no Lietuvas (“KarateAkademija”, “Karateka”, “KK PUMA”), Polijas (“Rostocz KKT”, “Kuma-De”, “Bilgoraj KKT”, “Bilgoraj ASW”, “KAD Iwanek”) un Latvijas („Cēsu karate klubs”). Cēsu karate kluba komanda, kura startēja tikai 6 dalībnieku sastāvā, 9 komandu konkurencē kopvērtējumā, kurā summē individuālo dalībnieku izcīnītās godalgotās vietas, ieguva 6.vietu. Kopvērtējuma rezultātu nodrošināja kluba komandas dalībnieku veiksmīgie individuālie starti:

KATA (formālie vingrinājumi): 1.vieta – Leons Belousovs; 2.vieta – Eduards Ozoliņš-Vīksne, Gabriela Elizabete Korneta-Movzeša; 3.vieta – Raivo Noviks;
KUMITE (cīņas vingrinājumi): 2.vieta – Gabriela Elizabete Korneta-Movzeša;
Formālie vingrinājumi KATA SINHRONI: 2.vieta Cēsu karate kluba komandai – Mihiro Mizobata, Raivo Noviks un Leons Belousovs

Dalībnieku nopietnā attieksme sagatavošanās posmā, spēja koncentrēties un precīzi ievērot norādījumus sacensību norises laikā nodrošināja augsti vērtējamus individuālos rezultātus. Turpmākajai izaugsmei pozitīvi ir vērtējama gūtā pieredze starptautiskajās sacensībās.